Moje básně a sonety(popřípadě fotky), kopíruj jen s odkazem!!! Děkuju!...
Vím, že to tady moc nestíhám upravovat, tak se za to omlouvám. Zkusím to postupem času zpravit. Díky za pochopení.
your Jasmine

Miluji...-6.4.2011

13. července 2011 v 20:08 | H.I.L. |  My diary
(písnička pro nalazení do správného rytmu...je z filmu 7 pounds neboli 7 životů-děsně smutnej film, ale nádhernej, vřele doporučuju všem...)

Milovat. Slovo pohlcující mě každým dnem a každou nocí. Něco, co mě udržuje při životě a přitom nemilostně zabíjí. Před chvílí mi napsala kamarádka: "Opravdu ho miluješ, že?" A já bez přemýšlení napsala: "Ano." Nemám důvod přemýšlet. Tohle je věc, kterou jsem si tak moc jistá, že by mi ji nikdo v životě nevyvrátil. Nedá se popsat, co cítím, protože láska tohle zaviní. Nedokážete popsat ani jedno slovo, jak se cítíte. Všechny pocity ve mně vřou a bolí to. Moc to bolí a já nevím, co dělat. A prosím všechny mé kamarádky, co si to přečtou,... Přestaňte se mi prosím zkoušet jakkoliv ničit tu lásku k němu, i přesto, že se ničím já sama... V životě se vám to nepovede... Protože on... se z mého srdce nikdy nedostane... Já ho nepustím... Ztrácím svou hlavu, svou duši, sama sebe... Nejsem to já, taková, jako před 2 lety. Už nejsem ta věčně vysmátá a šťastná holka. Svou bolest skrývám za úsměv, své slzy a smích, svůj strach za hlouposti... Tohle už nejsem já... Ano, stále se chovám jako vysmátá, ale jen s přáteli. Sama doma zapomínám na veškerý smích a štěstí... myslím na to, jaký to doopravdy je... Na tu bolest, co mi svírá celé mé tělo do jedné velké kazajky... Nemůžu se hnout... Navždy v ní budu uvězněna, bez cesty ven... Potápím se v ní pod vodu a nemůžu plavat nahoru... Pomalu se mi vlévá voda do plic a cítím konec... Něco ve mně umřelo... a vrátí se to jen s jeho pomocí,... která se však evidentně v životě nedostaví...
your H.I.L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darllov´s Art Academy Darllov´s Art Academy | Web | 13. července 2011 v 20:15 | Reagovat

Máte rádi Rpg? Že nevíte co to je? To všechno můžete zjistit na našich stránkách. Vyplnit registraci, přečíst o co jde a zapojit se do hry. Pojďme vytvořit společně příběh.

Darllov´s Art Academy čeká jenom na Vás.
Neber to jako reklamu, ale jako pozvánku k zábavě, rozvoji svých myšlenek a zlepšení psaní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama